گروه صنعتی رابین متال
سه شنبه , خرداد ۲۹ ۱۴۰۳
خانه / سنگ سرب / خریدار خاک معدنی سرب سولفوره گالن سمنان

خریدار خاک معدنی سرب سولفوره گالن سمنان

خریدار خاک معدنی سرب سولفوره گالن سمنان در ایران چه شهر هایی است و آیا این قابلیت را دارد که به کشور های مختلف جهان صادر شود؟ کیفیت خاک معدنی سرب به چه صورت است؟

در صنایع ساخت و ساز و ظرف و ظروف از خاک معدنی سرب بسیار استفاده می شود زیرا این فراورده از مقاومت بسیاری برخوردار است و شکل پذیری بالایی را برای محصول نهایی ما به ارمغان می آورد. از جمله کار هایی که از خاک معدنی سرب استفاده می کنند عبارتند از:

 

 • سفالگری
 • ساخت کاشی
 • ساخت سرامیک
 • ساخت سنگ نما
 • ساخت آجر نما
 • ساخت ظروف چینی
 • و…

خریدار خاک معدنی سرب

خریدار خاک معدنی سرب

خریدار خاک معدنی سرب در ایران معمولا کارخانه هایی هستند که از این فرآورده برای تولید محصولات مورد نیاز خود استفاده می کنند. برای این که خریدار خاک معدنی سرب را بیشتر بشناسیم کافی است یک جست و جوی کوتاهی در گوگل داشته باشیم تا بیشترین کارخانه هایی که از خاک معدنی سرب استفاده می کنند را پیدا نماییم.

 خریدار خاک معدنی سرب

پخش خاک معدنی سرب

خاک معدنی سرب به دلیل کاربردی که دارد مورد توجه بسیاری از افراد در سرتاسر ایران شده است. این محصول در کنار این که کارایی زیادی دارد کیفیت بسیار مرغوبی را هم دارا است و شما می توانید با خرید آن سالیان سال از محصول نهایی استفاده کنید. اما از جمله شهر هایی که بیشترین استفاده را از این محصول دارند عبارتند از:

 

 1. شهر اصفهان
 2. شهر کاشان
 3. شهر مشهد
 4. شهر تبریز
 5. شهر شیراز

 

صادرات خاک معدنی سرب

همان طور که اشاره کردیم این فرآورده از کارایی بسیار بالایی برخوردار است و در امور بسیاری مورد استفاده قرار می گیرد. به همین جهت بسیاری از کشور ها نظیر کشور های اروپایی، آفریقایی و آسیایی این محصول را از کشور ما تهیه می کنند. سالیانه بیش از ۲۰۰ هزار تن از کشور خاک معدنی سرب به کشور های دیگر صادر می شود. ترکیبات این فراورده از سرب، منیزیم، آهن و اکسید است که وجود هر کدام از این ها می تواند مزیت بسیار بالایی برای یک محصول و یا فرآورده باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مهدی یوسفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09128512511
شماره تلفن ثابت:02171053047
شماره فکس:02171053049
آدرس کانال: Rabinmetal@
پاسخگویی تلگرام: Rabinmetal1@
پاسخگویی واتس اپ: کلیک کنید
پست الکترونیکی: Info@Rabinmetal.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز سنگ سرب در شرکت های تولید کننده

قیمت روز سنگ سرب در شرکت های تولید کننده را از کدام سایت ها می توان دریافت کرد؟ این کالا با کیفیتی بسیار عالی توسط مراکز فروش آن عرضه می شود. فروش سرب به صورت ع